Wichary TechnicTurbiny wiatrowe

Turbiny wiatrowe

Turbina wiatrowa 300 12 V

Mała turbina wiatrowa Czarny 300 z wirnikiem o średnicy 1,22 m jest w stanie osiągnąć sprawność aż 46%. Magnes trwały wyposażony w trójfazowy generator prądu przemiennego jest przy prędkości wiatru 9,7 m / s, aby osiągnąć swoją pojemność 300 watów. Prędkość startowa wiatru wynosi tylko 1,8 m /s.

W projekcie zadbano o dokładne dopasowanie wszystkich części aby zapewnić cichą i niezawodną pracę.

Specyfikacja

Kontroler ładowania z wyświetlaczem VWG 2008

Oto nasz regulator ładowania, który jest standardem dla naszych generatorów wiatrowych. Wielką zaletą tego regulatora ładowania jest to, że współpracuje z AC! Następnie konwertuje AC na napięcie DC, lub dostarcza napięcie ładowania z baterii dostępnych! I dlatego jest odpowiedni dla wszystkich innych generatorów wiatrowych trójfazowych. Kontroler VWG 2008 automatycznie wykrywa, czy masz system akumulatora 12V lub 24V!

Dane techniczne

Nasz kontroler to regulator ładowania i prostownik w jednym. Nasz generator daje trzy-prądu przemiennego nieuregulowane. Kontroler dostarcza, w zależności od modelu regulatora, prąd i 12 V lub 24 V, następnie istnieje możliwość ładowania baterii (zaciski są na regulatorze ładowania z akumulatora są + / – oznaczone ). 

Rodzaj akumulatorów nie wpływa na pracę kontrolera, np. akumulatory kwasowo-ołowiowe, akumulatory żelowe, itp.,

Gwarancja:

Masz prawo do 24 miesięcy gwarancji!

Skontaktuj się z nami czy twoje turbiny wiatrowe nie wpływają na długość gwarancji.

Nie odpowiadamy za szkody wyrządzone za turbiny wiatrowe nieznanych marek!

Wichary TechnicNajwyższa jakość świadczonych usług!