Wichary Technic

Dlaczego warto zainwestować w lampy solarne?

Lampy solarne oraz hybrydowe odniosły wielki sukces wprowadzając nowe technologie, zrzeszając zwolenników zielonej energii, promując Śląsk oraz naszą firmę. Dzisiaj możemy pochwalić się całą gamą medali, którymi została odznaczona nasza firma za lampy solarne lecz również za wkład w rozwój woj. Śląskiego. Zapraszamy do działu wyróżnienia.

Ekologiczne myślenie

ludzie powinni coraz więcej myśleć o tym jak żyją aby w kilka lat nie zniszczyć "Matki ziemi".

Brak rachunków za prąd

lampy solarne oraz lampy hybrydowe energię czerpią całkowicie z odnawialnych źródeł energii. Słonce dostarcza w godzine tyle energii na ziemię ile my potrzebujemy w ciągu jednego roku! Dlatego nauczmy się wykorzystywać tę energię, do której mamy darmowy dostęp. Opłacanie rachunków to także strata czasu spędzonego na tę czynnośc oraz koszty przelewu często związane z opłatami.

Szybki montaż

montaż naszych lamp sprowadza się do wykopania fundamentu oraz zalania go betonem, dzięki czemu odchodzą wszelkie koszty związane z podłączeniem latarni do sieci. A latarnia jest gotowa do pracy juz po 3h

Lepsza jakość światła

lampy standardowe świecą męczącym oko żółtym światłem, które na domiar złego zmienia odcienie kolorów. Niebezpieczeństwo zmęczenia wzrasta. Ucierpieć mogą na tym operatorzy maszyn z oznakowaniem świetlnym, dla których kolory są bardzo ważne.

Wichary TechnicNajwyższa jakość świadczonych usług!